Itaalia koondisega treeninglaagris olnud Karlson jäi Rooma lennujaama lõksu

 (3)
Joosep Karlson
Joosep KarlsonFoto: International Canoe Federation

Kui märtsi alguspäevil Itaaliasse Sitsiiliasse treeninglaagrisse siirdunud kanuuaerutaja Joosep Karlson arvas veel kuni esmaspäeva hilisõhtuni, et võib Itaalias isolatsioonis edasi treenida, on ta nüüdseks siiski tagasiteel Eestisse.

"EOK ja alaliidu tungival palvel alustan teed Eestisse," sõnas Karlson esmaspäeva õhtul ERR-ile. Täna ongi ta juba Eesti poole teel. Catania lennujaamast Roomasse pääses ta ilusti, kuid Rooma inimtühja Fiumicino lennujaama jäi ta nö lõksu, sest võimalusi Eestisse pääsemiseks on napilt.

Karlson vahendas oma Instagramis, et alguses lootis ta Eestisse jõuda Aeroflotiga Moskva kaudu, ent see ei osutunud võimalikuks. "Kiita ei ole mu seis," kirjutas ta lennujaamast ERR-ile. "Väga pikalt ei läinud, enne kui viltu vedama hakkas. Jõudsin Rooma ja siit pidin läbi Moskva Tallinna tulema, aga Venemaa otsustas esialgsest kuupäevast päev varem rahvusvahelised lennud tühistada."

Nüüd loodab Karlson, et Eestisse pääseb homme Frankfurdi kaudu, kuigi lennupiletite hind on tema sõnul kosmiliseks kasvanud. "Homme hommikul peaks minema lend Frankfurti ja sealt Tallinna."