DELFI VIDEO: Kes sõudjate neljapaadis kõige rohkem suud pruugib?

 (4)
Spordiaasta tähed 2012
Foto: Ilmar Saabas

Londoni olümpiamängudel 4. koha teeninud ja Euroopa meistriks tulnud paarisaeruline neljapaat valiti ettearvatult Eesti aasta parimaks võistkonnaks. Auhinda olid spordigalal vastu võtmas Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson ja Andrei Jämsä, kes suuremeelse žestina ulatasid auhinnaks saadud Kristjani kuju treener Matti Killingule.

"Olümpia neljas koht on minu arust päris hea tulemus ja meil õnneks oli tagataskus ka Euroopa meistrivõistluste kuldmedal, mis kallutas valikut meie kasuks. Kindel ei saa võidus kunagi olla, sest ei tea, mis rahvale kõige enam on südamesse läinud ja kuidas spordialaliidud otsustavad. Alati on väikeseid küsimärke õhus. Seekord läks meie õnneks ja mul on väga hea meel," rääkis Kaspar Taimsoo, kes oli galal võiduka paadi eestkõnelejaks.

Kes on aga suurim sõnavõtja kui paadis ollakse? "Võib olla mina ja Tõnu võtab ka palju sõna. Eks me üritame seda koostööd ikka kontrolli all hoida," rääkis neljapaadi noorim liige Taimsoo Delfile. "Põhiasjad ajame koos ära. Kõik otsused, mis sünnivad on terve meeskonna ühise arutelu tulemused," lisas Taimsoo.

Vaata Kaspar Taimsoo Delfile antud intervjuud täismahus: