Kokku peeti kuue takistusega sõidus, kus kõrgused igas voorus tõusid, kokku neli vooru, mille finaali, kus tuli ületada 180 sentimeetrit, pääses kokku 5 sportlast.

Kuue takistusega sõidule eelnes ümberhüpetele peetud parkuur kõrgusel 145 sentimeetrit. Seal sõitis parima tulemuse välja lätlane Girts Bricis hobusega Emilia Jolie JB. Kõige lähemale Bricise võiduajale jõudsid Rein Pill ja A Brok, kuid nende neli karistuspunkti andsid lõpuks kuuenda koha. Teise koha tõi Eestile Ebbe-Liisa Sõnajalg hobusega Trooja, kolmanda Kertu Klettenberg hobusega Ulrike R. Lisaks jõudis seitsmendale auhinnalisele kohale Gunnar Klettenberg hobusega Lance S ja ümberhüpetel tulemust mitte kirja saanud 11. koha pälvinud Paul Argus hobusega Opaal.

Väikese ringi sõidu võitis Katrin Pill hobusega Adolf, kes ületasid eelviimasena startides liidri aega 0.45 sekundiga. Katrin Pill ei piirdunud siiski üksnes võiduga, vaid võttis teise koha saavutanud poolaka Michal Kazmierczaki ja Via Brava B järel hobusega Roos ka kolmanda koha. Eestlastest jõudsid auhinnalistele kohtadele veel kaheksandana Kullo Kender ja Axel V, üheksandana Linda Randpere ja Gardento Prova ning kiireima "nelja" teinud Urmas Raag ja Zitaco M 11. kohaga.

Noorte ratsanike ümberhüpetega sõidus kõrgusel kuni 130 sentimeetrit võttis Venemaale võidu Uliana Veshkurtseva hobusega Weica. Teise puhta soorituse tegid soomlanna Roosa Rajamäki ja Wish of Palatina. Kolmas ja neljas koht tuli Eesti noortele, kes mõlemad lõpetasid nelja karistuspunktiga. Mai-Britt Nuudi ja Tahis du Masure kolmandad, Kristi Luha ja Vacantos neljandad.