Kuni 160 sentimeetri kõrguste takistustega MK etapp oli ühtlasi võistluse grand prix sõiduks. Ümberhüpetele pääses 11 võistluspaari, kelle hulgas olid ka Kivisild ja Cinnamon. Puhtaid sooritusi tuli ümberhüpetelt vaid kaks. Kiireimad olid Vladimir Beletsky ja Rocketman, Kivisild ja Cinnamon saavutasid teise tulemuse. Kolmas oli MK-etapil kahel viimasel aastal finaalis liiga parimaid tulemusi näidanud lätlane Kristaps Neretnieks hobusega Conte Bellini. Lätlastele kuulus ka viies koht, mille saavutas Andis Varna veel vaid seitsmeaastasel KS Coradinal. Klettenberg ja Lance S lõpetasid põhiparkuuri 12 karistuspunktiga.

Kivisild ei piirdunud pelgalt teise kohaga Grand Prix`s, vaid kogus veel teisigi häid kohti. Enne Grand Prix`d peetud 150 sentimeetri kõrguses ümberhüpetega sõidus, jällegi Longines Ranking punktidele, saavutas Kivisild Corsicaga kolmanda koha. Meie paari edestasid võitja Olga Chechina hobusel Adelheid ja leedukas Andrius Petrovas hobusel Zuko S. Lisaks saavutas Kivisild Sullivaniga seitsmenda koha laupäevases 150-sentimeetrises Longines sõidus ja Corsicaga neljanda 145 sentimeetri kõrguses parkuuris.