Poznani võistluse Grand Prix´ks olnud Kesk-Euroopa liiga maailma karika sõidus ei jõudnud ümberhüpetele ükski antud liiga sportlane. Sõidu võitis sakslanna Jörne Sprehe hobusel Contifax. Liiga võidupunktid noppis üldarvestuses nelja karistuspunktiga kiireima sõidu teinud ning GP-l neljandaks jäänud poolatar Aleksandra Lusina hobusel Omar-Plus S. Tõsise panuse liiga üldvõidule tegi Ukrainat esindav Björn Nagel, kes hobusega Quickdiamond kogus põhisõidu kaheksanda koha eest teise koha punktid. Maailmakarika finaalis arvesse mineva viie etapi arvestuses on esialgsetel andmeteil Nageli tulemus parim - kolm võitu ja kaks teist kohta. Nagelile järgnevad selles arvestuses leedukas Benas Gutkauskas ja Eesti koondislane Gunnar Klettenberg.

Poolas Eestit esindanud Kivisild ja Klettenberg lõpetasid mõlemad GP-sõidu nelja karistuspunktiga, saades vastavalt etapi 6. ja 7. koha punktid, milleni viisid põhisõidu 13. ja 15. koht. Mõlemad lisasid tulemusega oma Rolexi reitingu kontole 5 punkti. Kivisild võistles hobusega Cinnamon, Klettenberg hobusega Ulrike R.

Poznani viimase võistluspäeva lõpetas parkuur kõrgusel kuni 130 sentimeetrit, kus auhinnalisele viiendale kohale jõudsid Rein Pill ja Tourans.