Teise koha saavutas Petrovasest pool sekundit aeglasema sõidu teinud Poola võistluspaar Jaroslaw Skrzynski ja Baltazar du Rouet. Sama sportlane saavutas hobusel Balouzino ka kolmanda koha. Puhtus-kiirus arvestuses peetud võistlusest võttis osa 50 sportlast, kellest puhta tulemusega lõpetas 14.

Päeva kõrgeimale sõidule eelnenud parkuuris kõrgusel kuni 130 sentimeetrit saavutas Leedu viiekordse võidu. Ka siin tegi parima soorituse Andrius Petrovas hobusel Cornetta, kellele järgnesid Stasys Jasas hobusel Marsas ning siis taas Andrius Petrovas, kuid sel korral ratsul Aragorn. Eesti parimaina saavutas kümnenda koha Kullo Kender hobusega Rubiera.

Keskpäevase noorhobuste võistluse võitis Jaroslaw Skrzynski juhitud Casanova, kellele järgnesid Leedut esindanud ning Andrius Petrovase poolt juhitud Rolex ning Kullo Kenderi poolt esitletud Cavalli.

Noorte ratsanike vanuseklassi parkuuris tuli kolmikvõit Eestisse. Esikoha võttis Linda Randpere hobusel Konstantinos KS. Neile järgnesid samuti mõlemad faasid puhtalt läbinud Elis Nõgel ja Aristokraat ning Eleri Kiveste ja Copherfild.

Samuti selgus täna parim 5-6-aastane noorhobune, kelleks tuli kahe kohtuniku poolt saadud stiilipunktide ning võistlussoorituse koondtulemusena Tiit Kivisilla juhitud 5-aastane Fred. Talle järgnesid Margit Mägi juhitud Careiro ning Sandman – mõlemad samuti 5-aastased.

Tallinn International Horse Show kestab Saku Suurhallis kuni pühapäevani, kui peetakse Kesk-Euroopa liiga maailmakarika etapp takistussõidus.

Alates homsest on Horse Show võistlust võimalik otseülekandes vaadata ka Delfist!