Žagarė CSI2*-W võistluse Grand Prix peeti kõrgusel 140-160 cm. Ümberhüpped toimusid kahe ratsaniku, Klettenbergi ja Venemaa sportlase Alexandr Belekhovi vahel. Võitjana väljus tasavägisest duellist Belekhov hobusel Chapter, kuid kuna tema ei osalenud selle hobusega maailmakarika arvestuses, siis võttis siit MK-etapi võidupunktid kaasa Klettenberg Trafficul. Kolmandana lõpetas Vital Dziundzikau hobusel Carimbo Valgevenest ja neljas koht kuulus Urmas Raagile hobusel Carlos, kes kogusid põhiparkuurist kahjuks ühe karistuspuntki ületatud normiaja eest. Auhinnalisele kohale tuli veel ka Paul Argus kahe hobusega, olles Renessiniga kuues ja Caesariga kaheksas. Raag sai sellest GP-st kaasa maailmakarika etapi arvestuse kolmanda ja Argus viienda koha punktid.

Ka reedel ja laupäeval saavutasid eestlased mitmeid auhinnalisi kohti. Laupäeval võtsid eestlased 145 cm kõrguses ümberhüpetega parkuuris kolmikvõidu, kui Raag ja Carlos tulid esikohale, Argus ja Renessin teisele ning Klettenberg ja Traffic kolmandale kohale. Reedel olid Argus ja Renessin 140 cm sõidus teised ning Klettenberg ja Traffic kolmandad, jäädes alla Leedu võistlejale Matas Petraitisele ja Soli Deo Glorijale. Noorte hobuste sõidus saavutas Hanno Ellermann reedel kaksikvõidu hobustel Graffiti ja Platon