Juba teist aastat järjest sai sellelt mitmekesise kavaga võistluselt ORC1 klassis esikoha ja Soome Meistri tiitli Pärnu Jahtklubi jaht Sugar 2 (NM38S) Mihkel Koski meeskonnaga. Selles klassis osales kokku 18 jahti. Esimesel päeval peetud lühirajasõidu ja pika avameresõidu järel oli Sugar 2 kokkuvõttes neljas ning Kalev Jahtklubi jaht Reval Cafe (Salona 38 ibc) Eero Panki juhtimisel hoidis liidripositsiooni. Teisel päeval sai Sugar 2 lühirajasõitudes ühe võidu ja kolmanda koha ning 15-miilisel rannikusõidul Reval Cafe järel teise koha. Enne viimast võistluspäeva oli Sugar 2 kokkuvõttes 2,5 punktiga Reval Cafe järel teisel kohal ning edestas soomlaste Audi Ultrat (X-35 OD) 0,7 punktiga. Kolmanda, otsustava võistluspäeva kohta räägib Sugar 2 kapten Mihkel Kosk: „Täna puhus esimeses sõidus tuul 4-5 m/s. Jäime stardis liinile vedi hiljaks, kuid olime siiski heal positsioonil. Kuus jahti, kaasa arvatud üks põhikonkurente Reval Cafe, tegid valestardi ja said selles sõidus diskvalifitseerimise. Sõit ise meie jaoks väga hästi ei kulgenud, tegime mõningad taktikaliselt valed otsused ning platseerusime viiendaks tänu valestardi teinutele. Teise sõidu ajal puhus tuul 6-7 m/s ja korraliku sõidu tulemuseks tuli viies koht. Täna domineerisid esimeste kohtade peal suuremad ja kiiremad jahid, kes jõudsid piisavalt eest ära sõita, et meid edestada. Kolmas sõit katkestati tuule pööramise tõttu ning võistlus oli sellega läbi. Punkte kokku lüües edestasime soomlaste Audi Ultrat (klubi HSK) vaid 0,625 punktiga ja võitsime regati 22,375 punktiga.“

Kalev Jahtklubi jaht Reval Cafe (Salona 38 ibc) Eero Panki meeskonnaga sai tubli 5. koha 36,2 punktiga.

ORC2 klassis oli võidukas Soome jaht Xantippa (X-362 Sport) Rauli Leino meeskonnaga klubist TPS.

Baltic Offshore Week sai alguse 2008.aastal, kui regati korraldas Tallinnas Kalev Jahtklubi ja sellel osales 35 jahti. Edaspidi on regatt toimunud veel 2011.a Tallinnas, kus osales 50 jahti ja ülejäänud aastatel Soomes.