Täna puhus Tallinna lahel taas kena läänetuul 5-6 m/s, mis lubas pidada kaks ilusat sõitu suurepärastes oludes.

Optimistil võitis kindlalt soomlane Robert Liias (HSS) 7 punktiga. Teiseks tuli samuti soomlane Tom Wendt (HSS), kes kogus kokkuvõttes 13 punkti. Parima eestlasena oli kolmas Markus Lilienthal (ROPK/Zuxu) 17 punktiga, kelle saldosse jäid ka kaks sõiduvõitu. Esikümnesse jõudsid meie purjetajatest ka Keith Luur (PJK) 9. kohaga (35 punkti) ja Juuso Roihu (TJK) 10. kohaga (37 punkti). Parima tüdrukuna lõpetas regati lätlanna Helena Rause (Auda), kes saavutas üldkokkuvõttes 14. koha. Tüdrukute arvestuses oli teine soomlanna Ronja Grönblom (HSS) ja kolmas Haapsalu tüdruk Kristina Erisalu (HPSK). Optimist klassis purjetasid regatil kokku 93 võistlejat.

Klassis Zoom8 olid esikolmikus kolme riigi purjetajad. Esimese koha võitis venelane Pavel Kravtšenko (Rautu) 10 punktiga, järgnesid soomlane Victor Silen (NJK) 12 punktiga ja parima eestlasena Henri Roihu (TJK) 18 punktiga. Tüdrukute arvestuses võitis Kätlin Tammiste (ROPK), kes saavutas üldarvestuses 9. koha. Teisele kohale purjetas Mari Põldmaa (TJK) ja kolmandaks tuli Anastassia Godovalnikova (Vladivostok). Zoome seilas regatil kokku 42.