Rammo stardib purjetamise maailma karikal kuldgrupis


Karl-Martin Rammo
Karl-Martin RammoFoto: Hendrik Osula

Purjetamise Maailma Karika etapil Genovas peeti kolmas võistluspäev, mis vaevles järjekordselt tuulepuuduses. Vaatamata keerulistele oludele on Karl-Martin Rammo on tõusnud 25. kohale ja stardib täna kuldgrupis.

Neljanda võistluspäeva lõpuks on Laser Standard klassides raskustega peetud kuus kvalifikatsioonisõitu. Rammo ja Aruja, kes sõidavad kollases grupis, pidasid eile kolm sõitu. Rammo tulemused olid 14., 5. ja 33. koht. Sellega parandas Rammo oma eilset tabeliseisu 10. koha võrra ja on hetkel üldarvestuses 25. kohal.

Martin Aruja tulemused tänastest sõitudest olid 52., 48. ja 39. koht. Kokkuvõttes on Aruja üleeilsega võrreldes neli kohta langenud ning asub 107. kohal.

Sinises grupis peeti kaks sõitu. Georg Haudi tulemused olid kahes toimunud sõidus vastavalt 21. ja 43. koht. Üldarvestuses on Haud üleeilsega võrreldes koha võrra langenud ning asub tänase päeva lõppedes 90. kohal.

Nende tulemustega jätkab Rammo täna võistlust kuldgrupis ning Haud ja Aruja hõbegrupis.

Laser Standard klassis on nelja peetud võistluspäeva järel liidrikohale tõusnud Pavlos Kontides Küproselt, teine on Jonatan Vadnai Hungarist ning kolmas Hermann Tomasgaard Norrast.