Rammo lõppenud Miami regatist: ilma kuulmiseta purjetada oli midagi uut


Rio Olümpia purjetamise esimene päev
Karl-Martin Rammo 2016 Rio olümpial.Foto: Hendrik Osula

USA-s Miamis lõppeval purjetamise maailma karika hooaja teisel etapil Laser klassis 22. koha saanud Karl-Martin Rammo rääkis oma Facebooki lehel, et oli regati vältel kimpus ebameeldiva haigusega, kuid jäi etapiga kokkuvõttes rahule. Maailma parima saja mehe konkurentsis säärane tulemus teha annab mehele edasiseks hooajaks eneseusku.

"Sain küll treeningute jooksul juba näiliselt terveks, kuid ka terve regati vältel tuli kõigist aukudest röga ja esimesel ning kolmandal võistluspäeval olin hädas lukus, röga täis kõrvadega. Kui üldiselt arvan, et suudan igasugu enesetundega vajadusel hästi purjetada, siis ilma kuulmiseta oli midagi uut ja näiliselt ületamatut," kirjeldas ta läbielatut.

"Kõigest sellest hoolimata suutsin valestartide, kehvade startide ja kehvade sõitude kiuste ka palju häid hetki luua ja maailma parima saja mehe konkurentsis end sõita 22. kohale. Pean tunnistama, et 22. koht pole ilmselt midagi, mis pikalt positiivse kannustajana meelde jääks, kuid kohtadest olulisemaks pean elus seda tunnet, mida üks või teine tegevus meis loob ja teadmine, et kogu üleval seisva jutu tulem on nii kõrge koht maailma parimas laevastikus annab mulle jõudu, et proovida uusi asju ja kindlust, et ma olen kõikvõimalike segajate kiuste väga hea!"

Loe Rammo postitust täismahus Facebookist!