Puusta on Euroopa meistrivõistluste avapäeval 18. kohal


Rio Olümpia purjetamise esimene päev
Ingrid Puusta Rio de Janeiro olümpial.Foto: Hendrik Osula

Täna algasid Hispaanias Mallorcal 13. aprillini kestev 2019. aasta RS:X klassi täiskasvanute ja juunioride Euroopa meistrivõistlused, millel osaleb 43. riigist 333 purjelaudurit. Ingrid Puusta on avapäeva lõppedes 18. kohal.

Ingrid Puustal pidas täna kolm kvalifikatsioonisõitu, millest esimese sõidu lõpetas ta 7., teise 15. ja kolmanda 11. positsioonil. Kokkuvõttes asetseb Puusta esimese päeva järel 18. kohal.

Ingrid Puusta võtab avapäeva rahulolevalt kokku: "Tänane parim osa sõitudes olid mu stardid. Kõikidest startidest sain hästi minema. Igas sõidus kahjuks kaotasin mõned kohad väikeste vigade tõttu, mida homme püüan kindlasti vältida. Tundsin, et kiirus oli teistega võrreldes väga hea. Olen tulemustega rahul. Homme ootab veel kolm kvalifikatsioonisõitu ees."

Rainer Kasekivi oli tänases avasõidus finišis 45., teise sõidu lõpetas ta 50. kohal ning kolmanda tulemuseks jäi 43. koht. Lõpptulemusena annab see avapäeva üldarvestuses 92. koha.

Raul Mihkel Anton on avapäeval peetud kolme kvalifikatsioonisõidu tulemusel noorte üldarvestuses hetkel 100. positsioonil. Tänased tulemused olid Antonil vastavalt 55., 38. ja 53. koht.