Purjetajatel tuli täna oma tublidust tõestada üsna tugevas, keskmiselt kiirusega 9-12 m/s puhunud edelatuules. Samas oli ilm Roomassaares sademeteta ning valdavalt päikesepaisteline ning seega tingimused purjetamiseks igati ilusad.

Täna purjetati esmalt kaks viimast fliidisõitu. Kokku üheksast sõidust koosnenud fliidisõitude seeria tulemusel selgunud kolm parimat pääsesid igas klassis otse kuldfinaali, 4.-10. koha omanikud aga võistlesid esmalt hõbefinaalis, mille võitja lunastas endale samuti pääsu kuldfinaali. Kuldfinaali tulemused määrasidki regati 1.-4. koha omanikud.

Optimistil lunastasid fliidisõitude seeria tulemuste põhjal kolme parimana otsepääsu kuldfinaali Kaarel Paal (KJK), Marcus Univer (ROPK) ja Märten Mikk (KJK). Hõbefinaali võitjana asus neile konkurentsi pakkuma lätlanna Agija Elerte. Otsustava sõidu ning seega kogu regati võitis Kaarel Paal Agija Elerte ja Märten Mikku ees.

Zoom8 klassis sai hõbefinaalist edasi Joosep Laus (SMS), keda kuldfinaalis ootasid juba ees fliidisõitudest otse kvalifitseerunud Keith Luur (PJK), Sander Puppart (SMS) ja Jakob Haud (ROPK). Parima finaalsõidu tegi ja võidu võttis Sander Puppart. Teise koha saavutas Keith Luur ja kolmanda Joosep Laus.

Klassis Laser 4.7 olid kuldfinaalis omavahel vastamisi Juuso Roihu (TJK), Maris Seersant (TJK) ja Daniel Tõevälja (ROPK) ning hõbefinaali võitjana Rasmus Maalinn (PJK). Võitja otsustanud sõidus oli edukaim Maris Seersant. Regati teine koht kuulub Rasmus Maalinnale ja kolmandaks tuli Juuso Roihu.

Regatil osales 60 Optimisti, 31 Zoom8 ja 21 Laser 4.7 klassi purjetajat, kokku 112 noort.