3. juulil alanud regatt peeti valdavalt vaiksetes tuultes, mis siiski ei takistanud maksimaalse, 11 võistlussõidust koosneva seeria läbiviimist. Meestele toimus laevastiku suuruse tõttu kolmel esimesel päeval kvalifikatsioon, mille tulemused jätsid  Eesti noormehed finaalsõitudeks võistlema hõbefliidis.

Eesti purjelauduritest tegi EM-il kõige parema tulemuse Kevin Jakobson (Battery Tallinna Purjelauakool), kes 60 mehe hulgas saavutas 48. koha. Järgmise, 49. lõppkoha hõivas Johannes Ahun (BTPLK). Meeste Euroopa meistri tiitli võitis iisraellane Shahar Zubari, hõbemedali pälvis kreeklane Byron Kokkalanis ja pronksile tuli poolakas Piotr Myszka.

Naiste arvestuses pidi Ingrid Puusta (BTPLK) leppima 41 naise konkurentsis 36. positsiooniga, esikoha saavutas hispaanlanna Marina Alabau, teiseks tuli itaallanna Laura Linares ja kolmas koht kuulub poolatarile Zofia Noceti-Klepackale.