Kolme päeva jooksul peeti maha üheksa võistlussõitu, mille järel kuulutati Soome meistriks Eesti alus ROCK CITY (Kalev Jahtklubi) Tiit Vihuliga roolis, meeskonnas veel Martin Müür, Triin Sarapuu, Andres Rohtla ja Marko Manni. Teiseks tuli kohalik meeskond Sami Ekbladi juhtimisel ning kolmandana lõpetas regati FREDDY-nimelisel purjekal (Kalev Jahtklubi) sõitev tiim Henri Tautsiga roolis.

Kolmas Eesti meeskond DÉJÀ VU (Kalev Jahtklubi) Rene Treifeldti juhtimisel saavutas 10. koha.

Rock City jaoks on 2011. hooaeg olnud väga edukas. Juuli algul tuli meeskond Melges 24 klassi Eesti meistriks ja juulikuus Taanis Aarhusis peetud Euroopa meistrivõistlustel saavutati amatööride hulgas kolmas koht.

Ilmastikuolud olid väga head - tuult jagus kogu regatiks ning päike paistis reedel ja laupäeval kuumalt, nagu südasuvel. Pühapäev tõi veidi valjema tuule ning ka vihmahood, kuid paremad olid teistest ees ka nendes oludes ning teenisid auga oma tasud.

Esikolmiku võistlussõitude seeriad ja punktiskoorid ühe halvima sõidu mahaviskamisega:

1. ROCK CITY EST761 – Tiit Vihul – 1-1-1-6-(18OCS)-2-2-1-6 – 20 punkti
2. FIN529 – Sami Ekblad – (13)-3-7-3-1-4-1-5-1 – 25 punkti
3. FREDDY EST826 – Henri Tauts – (9)-4-5-5-4-3-3-3-3 – 30 punkti

Melges 24 klassi Soome-Eesti 2011. aasta seeriavõistlus koosneb seitsmest etapist. Esimene etapp toimus Pärnu Jahtklubis 7.-8. mail, teine etapp 21.-22. mail Tallinnas, Kalev Jahtklubis. 4.-5. juunil peeti kolmas etapp Espoos, 18.-19. juuni neljas etapp aga Oulus, 1.-3. juulil peeti viies etapp Tallinnas Eesti meistrivõistluste käigus, kuues etapp toimus 26.-28. augustil Soome meistrivõistluste raames Espoos ja seitsmes etapp peetakse kahes jaos Tallinnas, Kalev Jahtklubis – 10.-11. ja 17. septembril.