Finnil võtsid kaksikvõidu Suurbritannia mehed – esikoha saavutas Ben Ainslie ning teiseks seilas end Giles Scott. Horvaat Ivan Kljakovic Gaspic lõpetas MK etapi kolmanda tulemusega. Deniss Karpak (Karpak Sailing Team) tuli 59 mehe seas 22. ning Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) 41. kohale.

Laser klassis võitis regati topeltpunktid andnud medalisõidus teiseks tulnud Austraalia purjetaja Tom Slingsby. Teise koha sai Andrew Murdoch Uus-Meremaalt ning kolmandaks tuli britt Paul Goodison. Eestlastest kuulub Karl-Martin Rammole (ROPK/Tallinna Jahtklubi) 47. ning Argo Vooremaale (ESS Kalev Jahtklubi) 63. koht. Laseril võistles 124 meest.

Uus-Meremaa naiskond Jo Aleh – Olivia Powrie sai naiste 470 klassi medalisõidus 5. koha, kuid sellest piisas regati kokkuvõttes kirkaimate medalite lunastamiseks. Hõbeda vääriliselt purjetas Suurbritannia tiim Hannah Mills - Saskia Clark ning pronksile tulid prantslannad Camille Lecointre ja Mathilde Geron. Marjaliisa Umb ja Elise Umb (Purjespordiselts Maru) pidid leppima 46 paatkonna hulgas 36. tulemusega.

49er klassi purjetajad Nathan Outteridge ja Iain Jensen Austraaliast lõpetasid medalisõidu teisena ning tulid sellega regati võitjateks. Teise koha omanikud on prantslased Stephane Christidis ja Peter Hansen ning pronksmedalid riputatakse kaela brittidele Stevie Morrison’ile ja Ben Rhodes’ile. Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik (Noblessneri Jahtklubi) said 64 paadi hulgas 44. koha.

Laser Radialil kindlustas endale medalisõidu võiduga MK etapi esikoha hollandlanna Marit Bouwmeester, järgnemas Evi van Acker Belgiast ning Annalise Murphy Iirimaalt. Anne-Mari Luik (ROPK) sai 91 naise seas 69. koha.

Purjetamise maailmakarikasarja peetakse tänavu kolmandat korda. Sari koosneb seitsmest etapist, millest viis peetakse Euroopas, üks Austraalias ning üks USA-s. Sportlaste jaoks lähevad kokkuvõttes arvesse seitsmest etapist viis paremat tulemust. Avaetapp sõideti 12.-18. detsembril Austraalias Sail Melbourne - The Asia Pacific Regatta’l, misjärel võisteldi juba USA-s Rolex Miami OCR regatil 23.-29. jaanuaril. 2.-9. aprillil leidis Hispaanias Palma de Mallorcal aset sarja esimene Euroopa osavõistlus: Trofeo S.A.R. Princesa Sofia – MAPFRE regatt. 22.-29. aprillil seilati Prantsusmaal Hyeres’is Semaine Olympique Francaise regatil ning 24.-29. mail Hollandis Medemblikis Delta Lloyd regatil. Skandia Sail For Gold Regatta järel purjetatakse viimane osavõistlus Kieler Woche’l Saksamaal 18.-22. juunil. Maailma Karikale võistlevad ainult olümpiaklassid.