Lauri Väinsalu vigastas Miami regatil põlve ja sattus haiglasse

 (2)
Lauri Väinsalu vigastas Miami regatil põlve ja sattus haiglasse
Foto: Eesti Jahtklubide Liit

USA-s Miamis toimuval rahvusvahelise purjetamisliidu ISAF Maailma Karika teisel etapil, Rolex Miami OCR regatil medalisõitu juhtinud Lauri Väinsalu oli sunnitud sõidu põlvevigastuse tõttu katkestama ja lõpetas regati kokkuvõttes 8. kohaga.

"Stardis olin väga hea ja olin üleval märgis üsna kindla eduga esimene, aga ma vigastasin allatuules põlve nii halvasti, et pidin katkestama ja nüüd olen otsapidi haiglas," kommenteeris Väinsalu oma medalisõitu Vikerraadiole.

"Võib-olla on meniskiga midagi. Keegi täpselt ei oska midagi öelda. Eks pärast protseduure saab täpselt teada, mis juhtus. Kui pikaks kujuneb võistluspaus, oleneb kõik sellest, mis täpselt juhtus. Kui on midagi katki, siis ilmselt tuleb paus. Kui on venitus või mingi lihtsam asi, vajab lihtsalt puhkust nädal-kaks, sellest midagi hullu ei ole, ma saan tegeleda teiste asjadega - ülakeha treenida või teoreetilise osaga. Aga praegu ei oska veel midagi öelda."

Väinsalu tõdes intervjuus, et pole veel lõplikult peast visanud ka mõtteid Londoni olümpiast. "Kindlasti on mul sinna raske jõuda. Selleks peab maikuus MM-il väga head sõitu näitama, aga kõik on võimalik. Täna ma ka ei lootnud haiglas lõpetada," sõnas ta.

Kuula Väinsalu intervjuud Vikerraadiole