Finaalpäev pakkus jääpurjetajatele pühapäeval Kuressaare lähistel alanud EM-il senisest enam tuult. Hommikused tugevad iilid sportlasi jääle ei lasknud, kuid lõuna paiku oli märgatavalt nõrgenenud, 6-8 m/s puhunud tuules võimalik kuld-, hõbe- ja pronksgruppi jagunenud 155 sportlasele viia läbi regati viimased kaks sõitu.

Eesti jääpurjetajatest tegi kokkuvõttes tugevaima esituse Mihkel Kosk, positsioneerudes vahetult võistluse lõpptulemustes 12. koha saanud Vaiko Vooremaa (ESS Kalev Jahtklubi) ette. Juunioride MM-i pronksimees Karl-Hannes Tagu (PJK) tuli 14ndaks, Agu Tomingas (KJK) sai 33. ja Argo Vooremaa (KJK) 41. koha. Kuldlaevastikku mahtus veel Martin Aljaste (PJK), kellele kuulub EM-il 42. koht.

Ülejäänud Eesti sportlaste lõppkohad: Jaan Akermann (PJK) 56, Mati Hool (PJK) 58, Tõnis Vare (PJK) 73, Karl-Robert Trink (PJK) 83, Valdo Pärtel (Haapsalu Jahtklubi) 99, Gert Skatškov (Jahtklubi Merikotkas) 127, Jürgen Kukk (JK Merikotkas) 132, Toivo Aardemaa (HJK) 136, Mihkel Lember (KJK) 147, Rene Riim (Saaremaa Merispordi Selts) 150, Kevin Grass (SMS) 153.

Kulla võitis poolakas Karol Jablonski kaasmaalaste Lukasz Zakrzewski ja Robert Graczyki ees.

Regati raames peeti maha ka Euroopa karikavõistlused, kus läksid arvesse EM-i viimase viie sõidu tulemused. Euroopa Karika arvestuses kuulub Mihkel Koskile 9., Vaiko Vooremaale 12., Karl-Hannes Tagule 15., Agu Tomingasele 28., Martin Aljastele 41., Argo Vooremaale 48., Mati Hoolele 57., Jaan Akermannile 58., Tõnis Varele 69., Karl-Robert Trinkile 81., Valdo Pärtelile 99., Gert Skatškovile 117., Toivo Aardemaale 132., Jürgen Kukele 134., Mihkel Lemberile 139., Rene Riimile 149. ja Kevin Grassile 151. koht. Ka Euroopa Karika võitis Jablonski Zakrzewski ja Jarek Radzki (Poola) ees.