Finn klassis purjetav Deniss Karpak (KST) sai tänases taktikaliselt keerulises medalisõidus viienda finišitulemuse, kuid hoidis selja taha lähima konkurendi Mark Andrewsi ja kindlustas sellega endale regatil teise koha. Finnil võitis regati eksmaailmameister britt Giles Scott, kes lõpetas medalisõidu kolmandana. Täna koha võrra Denissi ees finišeerunud poolakas Piotr Kula tõusis regati kokkuvõttes kolmandaks.

EUROSAF Champions Sailing Cup sarja kokkuvõttes saavutas meie purjetaja Deniss Karpak kolmanda koha. Sarja võitis Mark Andrews ja teiseks tuli Piotr Kula.

Laser Standard klassi medalisõidus kümnendana finišeerunud Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) lõpetas regati kokkuvõttes seitsmenda kohaga. Regati võitis hollandlane Rutger van Schaardenburg kaasmaalase Nicholas Heineri ees, kolmandana lõpetas itaallane Marco Gallo.

EUROSAF Champions Sailing Cup koosneb viiest etapist: Garda Trentino Olympic Week nime kandev võistlus Itaalias Riva del Garda's 8.-12. mail, Delta Lloyd regatt Hollandis Medemblik'is 21.-25. mail, Sail for Gold regatt Suurbritannias Weymouth'is ja Portland'is 8.-12. juunil, Kieler Woche regatt Saksamaal Kiel'is 22.-26. juunil ning finaaletapina ühtlasi Euroopa purjetamishooaja lõppu tähistav Semaine Olympique Francaise nimeline võistlus Prantsusmaal La Rochelle'is 9.-13. oktoobril.