Topeltpunktidele seilatud medalisõit, kus startisid vaid avaseeria tulemuste põhjal selgunud kümme parimat, oli Finn klassis purjetavale Deniss Karpakile (KST/KJK) ülimalt edukas – meie sportlane seilas esimesena üle finišiliini. Regati kokkuvõttes kuulub mullu Kieli Nädala regati võitnud Karpakile tänavu siiski 4. koht. Võistluse esikoht läks sakslasele Phillip Kasüskele.

Laser Standard klassis sai Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) medalisõidus 8. ning EUROSAF Meistrite Karika etapi kokkuvõttes 9. koha. Samas klassis võistelnud Georg Haud (ROPK) lõpetas regati 74. tulemusega. Võitjaks tuli sakslane Philipp Buhl.

49er klassis said Juuso ja Henri Roihu (TJK) Kieli Nädalal 28. koha, esimeseks tulid aga uus-meremaalased Peter Burling ja Blair Tuke.

Laser Radial klassis lõpetas Liise Köösel (ROPK) võistluse 51. kohaga. Võidu saavutas norralanna Tiril Hartvedt Bue.