Laupäeval alustasid võistlemist Euroopa meistri tiitlile 470 meeste ja naiste laevastikud kokku 117 paadiga stardis. Finn klassi purjetajaid on EM-l kokku 71 ja 49er klassis purjetab kokku 65 jahti.

Finn klassis peeti täna tugevas, kuni 10m/s puhunud tuules kaks võidusõitu. Deniss Karpak (KST) sai tänastes sõitudes 17. ja 9. koha ning on kokkuvõttes 11. kohal. Lauri Väinsalu (ROPK) tegi täna taas head sõitu kohtadega 19 ja 29 ning tõusis kokkuvõttes 26. positsioonile. Martti Kinkar (ROPK) on tulemustes peale tänaseid sõite 57-s. Üldkokkuvõttes säilitas juhtpositsiooni horvaat Ivan Kljakovic Gaspic.

470 naiste klassis peeti täna 3 võistlussõitu, mille Marjaliisa ja Elise Umb (PSS Maru) lõpetasid vastavalt kohtadega 9, 30 ja 17. Kokkuvõttes on tüdrukud 20. kohal. Esikohale tõusid täna hispaanlannad Tara Pacheco ja Berta Betanzos.

470 meeste klassis seilasid Henri Tauts ja Marko Pomerants (KJK) finisheerusid täna 11. ja 19. kohaga ning on kokkuvõttes 58. kohal. Juhtimas on endiselt austraallased Matchew Belcher – Malcolm Page.
49er klassi purjetajad Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik (NYC) täna haigestumise tõttu sõitudes osaleda ei saanud ning lõpetasid regati kokkuvõttes 48. kohaga. Regati võitsid austraallased Nathan Outteridge ja Iain Jensen.