Medemblik pakkus täna purjetajatele põhjakaarte tuuli kiirusega 5-10 m/s.

Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) finišeerus Laser Standard klassi tänases finaalsõidus 16. kohaga ning lõpetas regati üldkokkuvõttes samuti 16. kohaga 70 purjetaja seas. Esikuuikule peetud medalisõidu võitis avaseeria neljas mees hollandlane Rutger van Schaardenburg ning kindlustas sellega endale regati üldvõidu. Teise koha sai austraallane Matthew Wearn ja kolmanda koha uus-meremaalane Andy Maloney. Kaarel Kruusmägi (SMS) lõpetas regati 61. kohaga.

Laser Radial klassis purjetas Anne-Mari Luik (ROPK) end tänases finaalsõidus 14-ks ning saavutas üldkokkuvõttes 24. koha 41 naise seas. Laser Radialil kolmandana medalisõitu pääsenud iirlanna Annalise Murphy võitis otsustava medalisõidu ja võttis sellega regativõidu. Teisena lõpetas hollandlanna Marit Bouwmeester ja kolmandana avaseerias parimana purjetanud britt Alison Young.