Optimistil on regati üldvõitja Taavi Valter Taveter (Pärnu Jahtklubi), teise koha omanik on Uku Kuusmaa (Haapsalu Purjespordikool) ja kolmandaks tuli Martin Õunap (Saaremaa Merispordi Selts). Tüdrukutest osutus tugevaimaks Kristina Erisalu (HPSK), järgnemas Lisanna Unt (Tartu Kalevi Jahtklubi) ja Marie Pihlas (SMS). Võistlejaid oli kokku 42, tüdrukute arvestuses neist 5.

Zoom8 klassis võtsid kaksikvõidu Saaremaa poisid - esikoht kuulub Kristo Õunapile (SMS) ning teine Taavi-Martin Ennole (SMS). Nende järel tuli kolmandaks Georg Haud (Rein Ottosoni Purjespordikool). Tüdrukute arvestuse võitja on Kätlin Tammiste (ROPK) Marilyn Koitnurme (ROPK) ja Lotta Koovi (Tallinna Jahtklubi) ees. Kokku oli Zoom8 klassis 34 võistlejat, neist tüdrukute arvestuses 9.

Veelgi edukamad olid saarlased Laser 4.7 klassis, kus esimese koha võttis Rimo Timm (SMS), teise Rene Riim (SMS) ja kolmanda Vahur Varris (SMS). Tüdrukutest oli parim Annegret Unnuk (ROPK), kellele järgnesid Johanna Saareke (PJK) ja Karen Lepik (PJK). Laser 4.7 klassis võistles 12 noort, neist 3 tüdrukud.

Olümpiapurjelaual RS:X tuli meeste klassis ülekaalukalt võitjaks Johannes Ahun (Battery Tallinna Purjelauakool), kes vandus põhikonkurendile Kevin Jakobsonile (BTPLK) alla vaid eelviimases võistlussõidus. Kolmanda kohaga pidi leppima Egon Epner (Jahtklubi Dago). Klassis RS:X mehed oli 3 võistlejat. RS:X U19 ja naised klassis võitis kõik sõidud ning osutus seega lõppkokkuvõttes parimaks Ingrid Puusta (BTPLK), teiseks tuli Roland Mik (ROPK) ja kolmas koht kuulub 5 võistleja hulgas Benjamik Siirakule (BTPLK). Naiste arvestuses saavutas Puusta järel teise koha Annika Valkna (BTPLK), naisi võistles 2.

Noorte purjelauaklassides Techno 293 U15 ja Techno 293 U17 kujunesid regati lõpptulemused järgmiseks: U15 1. Karl-Erik Saarm (BTPLK), 2. Artur Kaiküll (BTPLK), 3. Fredrik Matthias Sirkel (BTPLK), U15 tüdrukud 1. Kaisa Potisepp (BTPLK), kokku 6 võistlejat, neist 1 tüdrukute arvestuses; U17 1. Nikita Rom (BTPLK), 2. Peeter Kask (ESS Kalev Jahtklubi), 3. Ülle-Linda Talts (BTPLK), U17 tüdrukud 1. Talts, 2. Betti Vainküla (BTPLK), 3. Monika Rull (BTPLK), kokku 9 võistlejat, neist 4 tüdrukud.

Roomassaare regati korraldas Saaremaa Merispordi Selts koostöös Eesti Jahtklubide Liiduga.

EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karikas koosneb viiest regatist noorte- ja olümpiaklassidele. Eesti Karikas algas 28.-30. mail Roomassaare regatiga. Teiseks etapiks on 2.-4. juulil Pirital aset leidvad Kalevi Jahtklubi meistrivõistlused, kolmandaks Tallinna Jahtklubi karikavõistlused Lohusalus 20.-22. augustil. Eelviimane etapp sõidetakse 10.-12. septembril Pärnu Sügisregatil ning viimane 24.-26. septembril Tallinna Nädala regatil.