Rammo (ROPK/TJK) purjetas tänastes viimastes kuldgrupi sõitudes finišisse 27. ja 11. kohaga. Karl-Martin kommenteeris regatti tervikuna nii: "Euroopa kümnes! Ilus lõpp ilusale hooajale, eriti kõiki asju arvesse võttes. Väga happy ja elu neljas Laser klassi sinine plaat - selle järgi siia tulingi. Job well done!" ütles ta Eesti Jahtklubide Liidu pressiteate vahendusel.

Rammo saavutas regati vältel võistlussõitudes kohad 4, 12, 17, 3, 10, 35, 8, 8, 19, 27, 11.

Samuti Laser Standard klassis võistelnud Martin Aruja (ROPK) lõpetas tänased sõidud hõbegrupis 48. ja 58. tulemusega ning lõpetas Euroopa meistrivõistlused kokkuvõttes 109. kohaga. Martin Aruja võistlussõitude seeria koosnes kohtadest 61, 58, 50, 46, 51, 52, 51, 40, 47, 48, 58.

Laser Standardi Euroopa meistriks tuli britt Nick Thompson, teise koha sai itaallane Francesco Marrai ja kolmanda küproslane Pavlos Kontides.

Pohlak (TJK) lõpetas Laser Radial klassis hõbegrupis purjetades regati 67. kohaga (sõitude seeria 23, 27, 25, 28, DNC, 28, 31, 41, DNC, 19, DNC).

Laser Radialil võitis Euroopa meistrivõistlused hollandlanna Marit Bouwmeester, teiseks tuli taanlanna Anne-Marie Rindom ja kolmandaks kreeklanna Vasileia Karachaliou.