Täna Finn klassis 1. ja 4. kohaga lõppenud sõidud teinud Deniss Karpak (Karpak Sailing Team) on kokkuvõttes enne medalisõitu 4. positsioonil. Samas klassis lõpetas sõidud 12. ja 17. tulemusega Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool), kes teenis regati kokkuvõttes 17. koha.

Laser Standardil olid Karl-Martin Rammo (ROPK/Tallinna Jahtklubi) saagiks kolmanda võistluspäeva sõitudes 17. ja 18. resultaat ning lõpetas MK finaali 13. kohaga.

Finnil on enne medalisõitu liider sloveen Vasilij Zbogar ja Laseril austraallane Tom Burton.

MK etapp kestab pühapäevani, mil avaseeria tulemuste põhjal selgunud iga klassi kümme parimat purjetavad topeltpunkte andvas medalisõidus.

Abu Dhabi MK etapile, mis on sarja suurfinaaliks, pääsesid igas klassis kutsete alusel võistlema vaid 20 parimat sportlast või tiimi, vastavalt septembris toimunud olümpiaklasside maailmameistrivõistluste tulemustele, purjetamise maailma edetabeli järjestusele ning oktoobris aset leidnud Qingdao MK etapi tulemustele.