Karpak (Karpak Sailing Team) tegi täna hea stardi medalisõidus paremast stardiliini otsast, kuid pidi jätkama samal paremal rajapoolel vastutuulelõigul, mis osutus tuule osas kahjulikumaks kui vasak rajapool. Esimeses märgis oli Deniss kümnes ning sõidu jooksul ei õnnestunud tal oma kohta parandada. Regati kokkuvõttes sai ta kümnenda koha 112 punktiga.

Medalisõidu võitis valitsev maailmameister Jorge Zarif Brasiiliast, kes kokkuvõttes tuli 9. kohale. Täna teise koha saanud uus-meremaalane Josh Junior sai kokkuvõttes 4. koha ning kolmandana lõpetanud horvaat Ivan Kljakovic Gaspic lõpetas etapi teisena 58 punktiga.

MK-etapi võidu võttis medalisõidu täna kuuendana lõpetanud hollandlane Pieter-Jan Postma 41 punktiga.

21.-26. aprillini toimunud kõrgetasemelisel Hyeres'i MK-etapil osales kokku 1100 purjetajat 61 riigist.