Väga nõrga tuule oludes suudeti Finn klassis küll ära pidada medalisõit avaseeria tulemuste alusel selgunud kümnele parimale, kuid finaalsõit, kus pidid võistlema ülejäänud purjetajad, jäi seilamata. Eesti purjetajatest sai Deniss Karpak (SK Karpak Sailing Team) regati kokkuvõttes 11. koha, Lauri Väinsalu (Rein Ottosoni Purjespordikool) tuli 26ndaks ning Martti Kinkar (ROPK) võttis 71 võistleja seas 57nda koha. Kuldmedali teenis välja britt Giles Scott, hõbeda võitis horvaat Ivan Kljakovic Gaspic ning pronksi britt Andrew Mills.

Kahepaadil 470 jätkub võistlus homseni, mil sõidetakse samuti medalisõit ning viimane finaalsõit. Marjaliisa Umb ja Elise Umb (Purjespordiselts Maru) tänases ainsas võistlussõidus ei finišeerunud ning on 43 naiskonna seas hetkeseisuga kokkuvõttes hoidmas 20ndat positsiooni. Meeste hulgas aga said hõbelaevastikus purjetavad Henri Tauts ja Marko Pomerants (ESS Kalev Jahtklubi/MeriOn Sailing Team) kirja 9nda sõidutulemuse ning paiknevad 74 tiimi konkurentsis 55. positsioonil. Naistest juhivad medalisõidu eel hispaanlannad Tara Pacheco ja Berta Betanzos ning meestest jahivad regati võitu liidripositsioonilt austraallased Mathew Belcher ja Malcolm Page.