Zoom8 klassis aga sai pronksmedali Sten Christian Taal ESS Kalev Jahtklubist.

Laser Radial klassile peetud üheksast võistlussõidust kuues esikolmikus finišeerinud Anna Pohlak hoidis oma liidripositsiooni võistluste vältel kindlalt ning võitis regati hõbemedaliomaniku, soomlase Mans Lundbergi ees nelja punktiga. Kolmanda koha saavutas samuti soomlane Joonatan Partinen. Pohlaku klubikaaslane Karl Kuldma sai 14. koha. Radialil oli võistlemas 19 noort.

Nooremate klassis Zoom8 tegi head sõidud Sten Christian Taal, kellele kokkuvõttes kuulub kolmas koht ülekaaluka võidu saanud soomlase Victor Sileni ning taanlase David Sanderi järel. 47 poisi konkurentsis sai Karl Kask (ESS KJK) 12. koha.

Optimistil osutus eestlastest parimaks 45. kohale tulnud Markus Lilienthal Rein Ottosoni Purjespordikoolist. Juuso Roihu (TJK) sai 90 poisi hulgas 69., Martin Õunap (Saaremaa Merispordi Selts) 81., Mihkel Haava (ESS KJK) 84., Paul Bogdanov (TJK) 87. ja Joosep Laus (SMS) 90 koha. 77 tüdruku seas sai Marie Pihlas (SMS) 69. koha, Johanna Poksi (TJK) lõpetas 73. positsioonil. Poiste Põhjamaade meister on rootslane Pontus Dahl kaasmaalase Oliver Österbergi ja norraka Andreas Dyhr Peterseni ees, tüdrukutest võitis rootslanna Andrea Dubois, teiseks tuli taanlanna Lärke Graversen ning kolmandaks rootslanna Vilma Bobeck.

Laser 4.7 klassis tuli Christopher Juul (TJK) 8. kohale, esikolmiku kohad kuuluvad soomlastele – kulla võitis Riku Vääriskoski, hõbeda sai Monika Mikkola ning pronksi Laura Takala. Antud klassis võistles kokku üheksa noort.