Alagrupi kolmandana lõpetanud eestlased jätkavad mänge laupäeval, kui alustatakse heitlust kohtadele 9.-12.

EM avakohtumises napilt 2:3 Itaaliale alla vandunud Eesti noormehed alustasid kohtumist Hollandiga südikalt. Avageimi lõpu eel oli Eesti eduseis koguni 23:20. Seejärel tegid aga eestlased mitu rumalat viga ning tasavägises geimis tuli vastu võtta kaotus 29:31, teatas Eesti Võrkpalliliit.

Eestlased suutsid ka teise geimi alguses näidata ilusat võrkpalli, viimased viiginumbrid särasid tablool seisuks 17:17. Geimi lõpus võttis Holland aga oma ning saavutas geimivõidu 25:21. Kolmandas geimis eestlaste mäng lagunes ning vastu tuli võtta kindel kaotus 17:25.

Alagrupi viimaseks jäid ka meie lõunanaabrid lätlased, kes täna alistusid 0:3 (-19, -20, -22) Poolale.

Eesti naiskond kaotas kuni 18-aastaste tütarlaste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril täna Türgile 1:3. Avakohtumises olid eestlannad kaotanud 0:3 Itaaliale ja seega jätkatakse mänge kohtadele 9.-12.