Voka paisjärvest ujumisdistantsilt väljus Latin 25-sekundilise eduga Ailti ja Etverki ees. Neljandana lõpetas ujumisetapi kiireim naine, koduradadel võistelnud Kairi Schmidt.

Kuigi rattarajal oli tuulessõit lubatud, ei suutnud keegi Latinile konkurentsi pakkuda ja tema edu kaasvõistlejate ees kasvas pidevalt. Lõpuks oli Latini edu teisena lõpetanud Markko Etverki ees 3,5 minutit. Suusataja Peeter Kümmel lõpetas triatloni üldkokkuvõttes 6., ajaga 1:07.27.

Naiste konkurentsis tuli võitjaks Kairi Schmidt (1:08.09) Alma Sarapuu ees (1:10.16).

M40 võitja - Andrus Jaamul
M50 võitja - Meelis Veilberg
M60 võitja - Sulev Veerberk
M70 võitja - Aado Liblikmann

Laste võistluse (distantsil 0,150 km ujumist,5 km ratast, 1 km jooksu) kiireim oli Rauno Variku ajaga 16.41,7. Oma vanuseklassides võitsid veel Katre Luikme, Annabel Pure, Kirke Kool, Matteus Miilpalu ja Sander Aavik.

Noored B ja harrastajate distantsi (0,250 km ujumist, 10 km ratast, 2,5 km jooksu) kiireim oli Cevin Anders Siim (ajaga 32.10,4). Kiireim neiu oli Brita Liivamaa.