VIDEO/FOTOD: Eesti spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid raskejõustiklased

 (19)
 Spordikuulsuste Jõuluturniir Rakveres
Spordikuulsuste Jõuluturniir RakveresFoto: Rauno Volmar, Eesti Päevaleht

Täna ehk esimesel jõulupühal toimus Rakvere spordihallis traditsiooniline Eesti spordikuulsuste jõuluturniir. Kui varem oli iga mees enda eest väljas olnud, siis tänavu võeti spordialade kaupa paaridesse.

Kutse jõuluturniirile said sõudjad Leonid Gulov ja Kaspar Taimsoo, motokrossimehed Priit Rätsep ja Juss Laansoo, kergejõustiklased Andres Raja ja Mikk-Mihkel Arro, vormelisõitjad Kevin Korjus ja Sten Pentus, suusatajad Timo Simonlatser ja Kaarel Nurmsalu, raskejõustiklased Mikk Raudsepp ja Raigo Kuusnõmm, võrkpallur Martti Juhkami ja korvpallur Reimo Tamm ning ujujad Martti Aljand ja Pjotr Degtjarov.

Esikoha saavutasid raskejõustiklased Mikk Raudsepp ja Raigo Kuusnõmm 65 punktiga. Järgnesid ujujad Martti Aljand ja Pjotr Degtjarov 59 ning suusatajad Timo Simonlatser ja Kaarel Nurmsalu 5 punktiga.

Raskejõustiklased võitsid oma trumpala sangpommi surumise ning lisaks minigolfi. Ujujad alavõite ei saanud, suusatajad olid osavaimad Honda CRV rattavahetuses, Joonejooksu võitsid pallurid Martti Juhkami ja Reimo Tamm, hinge kinnihoidmise sõudjad Leonid Gulov ja Kaspar Taimsoo ning kangil rippumise krossisõitjad Juss Laansoo ja Priit Rätsep.

Vaata kõiki tulemusi võistluse kodulehelt