VIDEO ja FOTOD | Spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid Kätlin Sepp ja Kaur Kuslap, Risto Mätas tegi õllekasti hoidmises võimsa tulemuse!

 (16)

Haapsalus peetud 13. Honda spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid veesportlased ehk sõudja Kaur Kuslap ja ujuja Kätlin Sepp. Teisele kohale tulid vehklemise, õllekasti hoidmise, joonejooksu, sõudeergomeetri, puhuriga ketsi tagaajamise ja rippumise tulemusena vehklejad Kristina Kuusk ja Nikolai Novosjolov, auväärt kolmanda kohaga lähevad koju kergejõustiklased Kreete Verlin ja Risto Mätas.

Vaata videot õllekasti hoidmisest, kus võimsa tulemuse (üle kolme minuti) tegi jõuluturniiri veteran Mätas!

Lõplik paremusjärjestus:

1. Kätlin Sepp - Kaur Kuslap (veesportlased)
2. Kristina Kuusk - Nikolai Novosjolov (vehklejad)
3. Kreete Verlin - Risto Mätas (kergejõustiklased)
4. Epp Mäe - Margus Silbaum (raskejõustiklased)
5. Kadri Ehamäe - Tanel Leok (motosportlased)
6. Gertu Laak - Kusti Nõlvak (võrkpallurid)
7. Arida Muru - Raigo Kuusnõmm (fitness-sportlased)
8. Kristina Bannikova - Rauno Sappinen (jalgpallurid)

Üritus oli heategevuslik. Igal aastal kogutakse raha piirkonnas tegutsevale MTÜ-le, laste organisatsioonile, lastekodule jne. Sellel aastal saab ürituse poolt kogutud summaga toetatud Haapsalu rehabilitatsioonikeskust. Raha koguti üritusel läbi viidava oksjoniga. Sportlased panid oksjonile oma võistlusriided, spordi- ja treeningvahendid jne. Nagu tavaliselt, pandi enampakkumisele ka 2017. aastal Haapsalus osalenud sportlaste ühisfoto, mis seekord läks kaubaks 100 euroga.