Veerandfinaal:

Lehis alustas hästi rootslanna Samuelssoni vastu, kes oli eelmises ringis alistaud Irina Embrichi ja läks 2:0 juhtima. Tempokas esimese periood kulges edasi võrdselt, seisudel 5:5 ja 7:7. Teist kolmandiku alustas paremini eestlane, minnes 9:7 ette. Siis sai hea hoo sisse rootslanna, tehes kolm torget järjest ja läks juhtima 10:9. Lehis suutis veel seisu 11:11 viigistada, kuid edasi läks rootslanna oma teed. Kohtumise viimased kaks punkti tulid topelttorgetest ja nii tuli Lehisel 13:15 rootslannale alla vanduda.

16 parima seas:

Katrina Lehis vehkles 16 parema seas sakslanna Alexandra Ndologa. Matši alustas paremini Lehis, kes läks esimesel kolmandikul 5:2 ette. Teisel veerandajal alustas sakslanna paremini ja tuli 4:6 järgi, kuid Lehis vastas kolme torkega ja juhtis enne otsustavat perioodi 12:8. Viimasel kolmandikul hoidis Lehis kindlalt edu ja võitis 15:10.

Embrich läks 16 parima seas vastamisi rootslanna Samuelssoniga. Kohtumist alustas paremini vastane, kes läks kiirelt 4:1 juhtima, avakolmandik lõppes eestlasele 4:6. Teist perioodi alustas hästi Embrich, kes viigistas seisu 6:6 ja 8:8. Seejärel tegi rootslanna kolm torget järjest ja sai oma kätte initsatiivi. Kohtumine lõppes Samuelssoni võiduga 15:12.

32 parima seas:

Katrina Lehis alistas 32 parema seas rumeenlanna Ana Maria Branza 15:11 ja vehkleb 16 parema seas. Irina Embrich alistas 15:11 prantslanna Marie Florence Candassamy.

Lehis vehkleb veerandfinaali pääsu eest sakslanna Alexandra Ndologa kell 16.00. Sten Priinits kohtub 32 parema seas 15:15 norralase Bartosz Piaseckiga.

64 parima seas:

Katrina Lehis alistas 15:6 sakslanna Ricarda Multereri, kusjuures tegi kaotusseisus 1:4 10 torget järjest ja lasi sakslannal matši lõpuni võtta vaid kaks punkti.

Irina Embrich alistas jaapanlanna Nozomi Sato 15:10. Embrich läks otsustavalt ette seisult 3:3, kui tegi järjest 7 torget.

Erika Kirpu kaotas 64 parema seas hiinlannale Yiwen Sunile 11:15. Kirpu kaotas initsiatiivi seisul 6:7 ja vahe paisus korraks ka 6 punktini.

32 parema seas kohtub Lehis 13.25 eestlastele Euroopa mängudest tuttava rumeenlanna Ana Maria Branzaga ning Embrich 13.55 prantslanna Marie Florence Candassamyga.