Naiste hulgas kordas Zuikova oma mullust tiitlivõitu, alistades finaalis Julia Beljajeva torgetega 15:9.

Juunioride klassi kuuluv Beljajeva, kes näitas äärmiselt emotsionaalset vehklemist, alistas poolfinaalis Erika Kirpu 15:10. Teises poolfinaalis oli Zuikova üle Irina Embrichist 15:11. Veerandfinaalis oli Beljajeva seejuures 15:14 alistanud jooksva edetabeli teise numbri Kristina Kuuse.

Meeste epees krooniti Eesti meistriks Nikolai Novosjolov (Le Glaive), kes alistas finaalis Jevgeni Blinovi (Tallinna Mõõk) 15:10. Pronksmedalid teenisid Tõnis Rennu (Le Glaive) ja Sten Priinits (En Garde), vahendab vehklemisliit.ee.

Peale alagrupiturniiri 59 vehkleja konkurentsis 9. asetuse saanud Novosjolov tagas endale kindlate võitudega pääsu nelja parema hulka.

Poolfinaalis võitis Novosjolov tasavägises kohtumises Eesti 2. numbrit Sten Priinitsat 15:14. Ka teine poolfinaal Rennu ja Blinovi vahel pakkus põnevust kuni lõpuni. Kuigi Rennu suutis välja tulla 11:14 kaotusseisust, oli otsustava torke sooritamisel siiski kindlam Blinov.

Finaalis alistas Novosjolov kindlalt Blinovi ning tuli 5. korda Eesti meistriks.

Võistkondlik meistritiitel läks Soome klubile HFM (Niko Vuorinen, Alexander Lahtinen, Teemu Seeve, Rasmus Mellanen). Finaalis oli HFM parem klubist Le Glaive (Nikolai Novosjolov, Tõnis Rennu, Marno Allika, Sergei Melnikov) 45:28. Pronksikohtumises alistas Tallinna Mõõk (Jüri Salm, Elmar Azizov, Aivar Liimets, Juhan Salm) Läti klubi Espa Daugava 45:42.