Avakolmandik lõppes viigiliselt 2:2 - tšehhid pääsesid kahel korral juhtima, kuid Andreas Wöiduma ja Patrik Kareliussoni väravad tagasid perioodi lõpuks viigiseisu.

Teise kolmandiku keskel pääses Tšehhi arvulises ülekaalus mängides uuesti juhtima ning vaid pool minutit hiljem visati ka neljas värav. Midagi rõõmustavat ei pakkunud meile ka perioodi lõpp, mil tšehhid tegid lõpuminutil 40-sekundilise vahega veel kahel korral skoori. Otsustaval kolmandikul viskas kahe aasta tagune MMi pronksimeeskond veel kaks vastuseta väravat ning sammus kindla, 8:2 võiduga poolfinaali.

Eesti poolel valiti mängu parimaks Kareliusson, tšehhidest teenis selle auhinna kübaratriki teinud Tom Ondrušek.

Eilses kaheksandikfinaalis Kanada 16:4 alistanud Eesti meeskond mängib nüüd kohtadele 5-8. Laupäeval kell 10 mängitakse Soome-Taani veerandfinaali kaotajaga. Kui ka see mäng kaotatakse, mängitakse pühapäeval kell 9.00 seitsmenda koha mängu, kui võidetakse, siis kell 12.00 viienda koha peale.