Avamängu võitis TLÜ/Cartini 3:1 ning ka täna Viljandis peetud kohtumise võitis tiitlikaitsja sama tulemusega, teatas NIVEA Naiste Meistriliiga koordinaator.

Esimese geimi võitsid võõrustajad 25:20, kuid järgnevates jäädi vastasele alla 22:25, 23:25 ja 17:25. „Meie mäng on hooaja jooksul paranenud,“ sõnas Viljandi naiskonna esindaja Margus Keerutaja. „Kahjuks on meie mängus veel lihtsad vead, mis kipuvad tulema just otsustavatel momentidel,“ lisas ta.

Võitjate edukaim punktitooja oli Kristiina Raap 17 punktiga ja parimaks mängijaks tunnistati Katrin Kõverjalg. Kaotajate poolel oli resultatiivseim Maarja Kerner 22 punktiga ja parimaks mängijaks tunnistati Karen Kotlov 18 punktiga.

Teises veerandfinaalpaaris panevad Eesti Noortekoondis ja TÜ/Eeden palli taas mängu juba homme kell 13.00 TLÜ võimlas. Avamängu võitis Noortekoondis 3:1.