Lauri Sild sai teatevahetuse 28.-na, liidrist maas 2.04. Vahetuse lõpetas ta juba teisena (vahe 2 sekundit), finišeerudes oma 12,8 km pikkuse raja juhtgrupis. Timo Sild suutis "pikaks ööks" kutsutud 3. etapil (14,1 km) joosta võrdselt maailma tippudega ning säilitas võistkonna positsiooni (vahe 1 sekund).

Järgmise vahetuse mees, Jani Myllärinen andis teatevahetuse Koovee 5. jooksjale üle juba liidrina (vahe jälitajatega 56 sekundit), 5. vahetuses hoidis Jani Lakanen saavutatud kohta ja vahet; ning pärast Olexandr Kratovi hiilgavat jooksu 6. vahetuses sai ankrumees, Šveitsi koondise liige Daniel Hubmann oma klubi eest rajale minna 4,5 minutilise eduga. Tema jälitajad tegid küll tugevat tööd, kuid 7-kordne orienteerumise maailmameister hoidis turvalise vahe ning sai koos finišisirgele vastujooksnud võistkonnaliikmetega rahulolevalt triumfeerida.

Teiseks tuli Rootsi võistkond IFK Lidingö SOK (kaotus 1.20) ning kolmandaks Joensuu klubi Kalevan Rasti, kelle viimast vahetust jooksis 11-kordne maailmameister Thierry Gueorgiou.

Kokku oli stardis 1717 meestevõistkonda. Jukola teatejooksu start anti laupäeva õhtul kell 23 ning läbi öö kulgenud võistluse võitja jõudis finišisse hommikul 7:03.46.

Päeval toimunud naiste 4-vahetuselise Venla teatejooksu võit läks 1391 naiskonna konkurentsis Norra klubile Halden SK, teised poodiumi kohad hõivasid Soome klubide esindused - Tampere Pyrintö (kaotus 53 sekundit) ja SK Pohjantähti (+1.08). Eestlannad Annika Rihma ja Anu Akerman kuulusid 17. koha saanud Soome orienteerumisklubi Hiidenkiertäjäte naiskonda.

Jättes kõrvale MM-tiitlid, on Jukola teatejooksu võit iga orienteerumisklubi suurim tunnustus.
Varem on eestlastest kuulunud võidukasse Jukola võistkonda Olle Kärner 2008. ja naistest Külli Pirksaar (Kaljus) 1995. aastal.