Teine medal! Eesti naiskond võitis laskmise MM-il pronksmedali

 (1)
Anžela Voronova
Anžela VoronovaFoto: Vallo Kruuser

Laskmise maailmameistrivõistluste viimasel päeval võitis 300 m standardharjutuses Eesti püssinaiskond koosseisus Anžela Voronova, Ljudmila Kortšagina ja Jelena Potaševa pronksmedali. Individuaalselt oli  Voronova neljas.

Eesti naiskonna kogusumma oli 1698 silma, esikoha saanud Poola naiskonnal 1717 ja hõbemedali võitnud Šveitsil 1707 silma. 

Individuaalselt tuli maailmameistriks Eva Rösken Saksamaalt 581 silmaga, hõbeda sai Elin Ahlin Rootsist (580). Neile järgnesid võrdse 578 silmaga ameeriklanna Erin Mcneil ja Anžela Voronova, kuid kuna ameeriklannal oli lasknud 19 sisekümmet, Anžela aga 17, siis läks pronksmedal USA-sse

Ljudmila Kortšagina sai 16. koha (566 silma), Jelena Potaševa oli 22. (554). Eesti tänane medal on üldse läbi aegade esimeseks Eesti naiskondlikuks medaliks laskmise maailmameistrivõistlustelt. Tänavuselt Granada MMilt võitis Eesti kaks medalit, sest Voronova tõi pronksi ka 300m harjutuses 60 lasku lamades.

Reino Velleste tuli täna meesjuunioride arvestuses kaarraja harjutuses 116 tabamusega 125-st võimalikust 12. kohale.

Meeste 300m standardharjutuses sai Meelis Kiisk 1139 silmaga 25.koha, Eesti meeskond koosseisus Kiisk, Ain Muru ja Aivar Kuhi sai selles harjutuses 7. koha.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.