Mõlemal meeskonnad olid esimeses voorus võidukad - Titans võitis võõral väljakul Riia Lionsit tulemusega 51-6 ja Vitsebski Lynxes alistas Grodna Barbariansi skooriga 35-0.

Teise vooru esimeses kohtumises võitis Riia Lions Minski Pagansit tulemusega 28-8.

Eeloleval nädalavahetusel toimuv mäng on esimene Tartu meeskonna kodumäng, mis peetakse piirilinnas Valgas, sest Tartus ei leitud sobivat väljakut kohtumise korraldamiseks. Samuti on tegemist esimese korraga, kui omavahel kohtuvad Eesti ja Valgevene meeskond.

Baltic Sea League on 2015. aastal loodud ameerika jalgpalli Balti Liiga, kus osalevad klubid Eestist, Lätist ja Valgevenest. Kokku võistleb liigas viis meeskonda – Riia Lions, Tartu Titans, Vitsebski Lynxes, Minski Pagans ja Grodna Barbarians.

Tegemist on lähiregiooni ajaloo kõige suurema ameerika jalgpalli turniiriga, mis kulmineerub sügisel toimuva play-off-turniiriga. Seal kohtuvad liiga hooaja neli kõige paremat meeskonda, kes võistlevad liiga finaalis karika eest.