Tartu Titaanide ja Tallinna Tormi ühismeeskond võitis Riia Lõvisid

 (3)
Tartu Titaanide ja Tallinna Tormi ühismeeskond
Tartu Titaanide ja Tallinna Tormi ühismeeskondFoto: erakogu

Skooriga 20-6 võitis Riia lähistel peetud kohtumise Tartu Titans, mille ridasid täiendasid arvukalt mängijaid Tallinna Tormist.

Eestlased läksid kohtumist juhtima juba avaveerandajal ja edu ei antud käest kuni kohtumise lõpuni. Tartu ja Tallinna mängijad näitasid tugevat kaitsemängu ning lubasid vastasel teha vaid ühe touchdown-i.

Tartu Titansi mängija Allan Rajavee sõnul oli võit magus, kuid meeskonnal on potentsiaali veel palju. “Arvestades, et enamik aeg treenivad kaks võistkonda eraldi, oli mängupilt hea, aga kindlasti on meil arenemisruumi.” Rajavee lisas, et sellel aastal on kindlasti veel ameerika jalgpalli kohtumisi oodata, aga täpseid kuupäevi ei osanud ta öelda.

Mängu kõige väärtuslikumaks mängijaks tunnistati Tartu Titansi mängujuht Ingemar Küüner, kes andis kolm touchdown söötu. Silmapaistva mängu tegi ka Tallinna Tormi running back Aleksander Kolomainen, kes suutis vastaste kaitse kiuste joosta enam kui 80 jardi edu Eesti ühismeeskonnale. Touchdown-id said enda nimele wide receiver Ott Sellis ja Rikko Leheveer ning tight end Ralf Tambets.