Teise koha saavutas Eesti suurimal rattamaratonil Allan Oras, kes kaotas võitjale 0,4 sekundiga, teatasid korraldajad Delfile. Kolmandaks pedaalis ennast Raivo Maimre, kes kaotas omakorda Orasele 0,4 sekundiga.

Võistluse esinelik otsustati ära juba sõidu algfaasis kui teistelt läksid püüdmatult eest ära Kirsipuu, Oras, Maimre ning Taavi Selder. Need neli meest püsisid koos kuni lõpusirgeni, kus Kirsipuule tema noorematest konkurentidest enam vastast ei olnud.

Kiireim välismaalane oli Edgaras Kovaliovas Leedust (2:56:33.7), kes jäi üldarvestuses 8. kohale.

Parima naisena saavutas 125. koha Laura Lepasalu (3:16:49.5), kes edestas pikalt välismaiseid võistlejaid Ivanda Eidukat Lätist ning Tatjana Kaliakinat Leedust, kes hõivasid vastavalt naistearvestuse teise ja kolmanda positsiooni.

Kokku registreeris ennast 10. Tartu Rattamaratoni 40 km ja 87 km distantsidele 4557 ratturit 10. riigist. Kogu päeva saatis sõitjaid suhteliselt kuiv, kuid päris tuuline ilm, mis pani ratturid tõsiselt proovile.