Pere Leib mängis vaatemängulises kolmandas poolfinaalis 3:1 üle Pärnu VK ning võitis seega kogu seeria 3:0.

Kohtumise tasavägisusest andis märku juba avageim, mis kuulus napilt 28:26 kodumeeskonnale. Teises geimis rebis Pere Leib kiiresti ette ning ei andnud edu käest — tasuks 25:17 võit. Pärnu meeskond ei andnud aga alla ning võitis tasavägise kolmanda geimi 27:25. Neljas geim jäi tänases kohtumises viimaseks, sest tartlased suutsid üle kahe tunni kestnud mängu 30:28 geimivõiduga enda kasuks kallutada.

Teises poolfinaalseerias haaras liidripositsiooni favoriitmeeskond Selver Tallinn, alistades Audentese spordihallis sama linna klubi Sylvesteri 3:1. Pärast tänast kohtumist juhib Selver seeriat mängudega 2:1 ning vajab veel ühte võitu finaalikoha kindlustamiseks. Selveri võistkonnas ei teinud põlvevigastuse tõttu kaasa üks liidreid — Kristjan Sikaste. Seeria jätkub kolmapäeval, 2. aprillil kell 18.00 Kalevi Spordihoones.