Võitja Latini sõnul kulges võistlus plaanipäraselt. Ujumises sai ta edu sisse, mida distantsi jooksul pidevalt kasvatas. „Mulle väga meeldis, et võistlus on keset linna. Tavaliselt lõppeb triatlon kusagil metsade ja põldude vahel, kus pole pealtvaatajaid. Siin oli finiš rahvast pungil ja see annab sportlasele väga hea emotsiooni.“

Hommikul toimunud harrastajate võistluse A. Le Coq Tartu Igamehetriatloni võitis suure eduga Markko Etverk (nr. 410) ning naistest oli kiireim Laura Kallas, kes üldarvestuses sai harrastajate seas 29. koha.

Lastedistants toimus päev varem, laupäeval, 21.07 (ujumine 160 m - rattasõit 2,5 km - jooks 0,8 km) ning starti kogunes 94 last. Kiireim oli Kregor Zirk, Johannes Siku ja Rauno Variku ees. Viiendana finišeerus kiireim neiu Marie-Elisabeth Martinson.