Kohtumise avageim kuulus üllatavalt kindlalt 25:17 Pere Leivale, Selveri mängijad olid hädas eelkõige vastaste tugevate pallingute vastuvõtul. Teises geimis näis tartlaste ülekaal jätkuvalt, kuid 14:19 kaotusseisus ärkas Selver. Vahetusest sekkunud sidemängija Agris Leitise servide toel mindi 20:19 ette ning tasavägine geim võideti 29:27.

Võitluslikku mängu jätkus ka kolmandasse geimi, kus Selveri võidunumbrid olid 25:23, otsustav geim võideti juba kindlamalt 25:20. Võitjate resultatiivseim oli 19 punkti toonud Kristjan Sikaste, parima mängija tiitel läks 16 punkti toonud ning +6 pnktiga lõpetanud Kristjan Õuekallasele. Kaotajate poolelt särasid mängu parim Jaanus Nõmmsalu (19 punkti, efektiivsus +10) ja 11 punkti toonud Marek Pihlak (rünnak 88%, 3 blokki).

Päeva esimeses mängus selgitati kolmanda koha omanik, kui Lase-R oli kindlalt 3:0 üle Elvi/Kuldiga meeskonnast. Teisel finaalturniiril oli täna võidukas Pärnu VK, alistades 7. koha mängus napilt 3:2 Cesu Aluse. Lätlaste omavahelises heitluses viiendale-kuuendale kohale oli Biolars/Ozolnieki 3:1 üle SK Rigast.