Selver alustas kohtumist koosseisuga Veiko Lember, Martti Rosenblatt, Kristjan Õuekallas, Janis Sirelpuu, Ardo Kreek, Kristjan Sikaste ja libero Asko Esna ning samadele mängijatele toetuti kogu kohtumise jooksul.

Tasavägiselt alanud kohtumise avageimis pöörasid Selveri mängijad oma kasuks 14:16 kaotusseisu, võit võeti tulemusega 25:20. Tasavägist mängu jätkus ka teise geimi, mis Tallinna meeskonnale kuulus tulemusega 25:22, otsustav geim võideti juba kindlalt 25:19.

Kogu mängu tegutsesid hästi Selveri nurgaründajad — meeskonna efektiivseim Kristjan Õuekallas lõpetas +10 punktiga ning Martti Rosenblatt +9 punktiga.

Challenge Cup sarja esimese ringi korduskohtumine peetakse järgmisel pühapäeval Sofias. Selveri viib kindlalt teise ringi võit, kui bulgaarlased suudavad kodusaalis võita (sõltumata geimitulemusest), selgub edasipääseja 15 punktini mängitava nn. kuldse geimi järel.

Paari võitja läheb Challenge Cup teises ringis vastamisi Kreeka klubiga GS Lamia.