SUUR GALERII: Eesti discgolfi meistrivõistlustel võidutses Martin Rotmeister

(7)
discgolf 2015
EMV discgolfis 2015Foto: Andreas Aru

20.-23. augustini oli Pärnus lisaks kõrgetasemelisele rannajalgpallile võimalus näha ka Eesti kõrgema taseme discgolfi. Korraldajad olid näinud kõvasti vaeva ja lisaks hästi ette valmistatud rajale ning korraldusele oli tellitud ka suurepärane ilm, mis soosis häid tulemusi.

Võistluste käigus visati Pärnu Jõekääru discgolfi pargis 5 hole-in-one´i. Teisel rajal said sellega hakkama Rene Spitz, Kersten Lõppe ja Silver Lätt; kolmandal rajal Indrek Sarvin ning kuuendal rajal Marion Kull.

Meeste klassis (MPO) käis tuline heitlus medalikohtade pärast kuni lõpuni. Esimese koha võttis suhteliselt kindlalt team Prodigy esindaja Martin Rotmeister (-28), ringide reitingud 1017, 1038, 968, 998. Teise koha sai eelmise aasta meister Marek Põder (-17). Kolmas koht läks ümbermängimisele ning lõpuks võitis Silver Lätt (-13), neljas/viies Mark Duubas ning Markus Dvinjaninov. Kuuendat kohta jäid jagama Marion Kull ning Tanel Ojaste.

Naiste klassis (FPO) tuli esikohale stabiilse mänguga Maie-Ly Pihus (+30), teise koha sai Anni Eesmaa (+35), kolmanda koha Triinu Hurt (+39), neljas Kristin Tattar (+53), viies Kaidi Roosimägi (+58) ning kuues Eve Jänes (+67).

Masters klassis (MPM) oli tuline hetilus esikoha pärast Markko Kivi ning Raimo Kimmeli vahel. Lõpuks pani oma paremuse maksma Markko Kivi (-4), teine Raimo Kimmel (+4), kolmas Viljar Rebane (+19), neljas Ivo Haav (+23), viies Margus Mustonen (+27), kuues Ardo Sepp (+30).

Grandmasters klassis võitis esikoha Jaanus Väljamäe (+32), teise koha sai Vahur Roht (+35), kolmas Jüri Jänes (+37), neljas Meelis Viinalass (+40), viies Jüri Lamp (+42), kuues Vahur Kapp (+49).

Junior klassis võttis esikoha Karl Aaron Sikka (+10), teise Antero Noor (+16), kolmanda Mark Eemil Mustonen (+17), neljanda Kasper Pisa (+22), viienda Joonas Alliksaar (+26) ja kuuenda Albert Tamm (+29).