Võistluste käigus visati Pärnu Jõekääru discgolfi pargis 5 hole-in-one´i. Teisel rajal said sellega hakkama Rene Spitz, Kersten Lõppe ja Silver Lätt; kolmandal rajal Indrek Sarvin ning kuuendal rajal Marion Kull.

Meeste klassis (MPO) käis tuline heitlus medalikohtade pärast kuni lõpuni. Esimese koha võttis suhteliselt kindlalt team Prodigy esindaja Martin Rotmeister (-28), ringide reitingud 1017, 1038, 968, 998. Teise koha sai eelmise aasta meister Marek Põder (-17). Kolmas koht läks ümbermängimisele ning lõpuks võitis Silver Lätt (-13), neljas/viies Mark Duubas ning Markus Dvinjaninov. Kuuendat kohta jäid jagama Marion Kull ning Tanel Ojaste.

Naiste klassis (FPO) tuli esikohale stabiilse mänguga Maie-Ly Pihus (+30), teise koha sai Anni Eesmaa (+35), kolmanda koha Triinu Hurt (+39), neljas Kristin Tattar (+53), viies Kaidi Roosimägi (+58) ning kuues Eve Jänes (+67).

Masters klassis (MPM) oli tuline hetilus esikoha pärast Markko Kivi ning Raimo Kimmeli vahel. Lõpuks pani oma paremuse maksma Markko Kivi (-4), teine Raimo Kimmel (+4), kolmas Viljar Rebane (+19), neljas Ivo Haav (+23), viies Margus Mustonen (+27), kuues Ardo Sepp (+30).

Grandmasters klassis võitis esikoha Jaanus Väljamäe (+32), teise koha sai Vahur Roht (+35), kolmas Jüri Jänes (+37), neljas Meelis Viinalass (+40), viies Jüri Lamp (+42), kuues Vahur Kapp (+49).

Junior klassis võttis esikoha Karl Aaron Sikka (+10), teise Antero Noor (+16), kolmanda Mark Eemil Mustonen (+17), neljanda Kasper Pisa (+22), viienda Joonas Alliksaar (+26) ja kuuenda Albert Tamm (+29).