Võistlustel kolmanda paigutusega Must mängis oma asetuse välja, võites avaringis Lukas Zevli Tšehhist 21:19, 21:19. Kaheksandikfinaalis oli Musta vastaseks soomlaste noor lootus 16-aastane Joakim Oldorff, kes põhiturniirile pääses läbi kvalifikatsiooniringide. Siiski ei osutunud kohtumine Mustale kergeks ja endast poole noorema Oldorffi alistamiseks läks Eesti esireketil vaja kolme geimi. Must edenes veerandfinaali tulemusega 21:18, 17:21, 21:13.

Kaheksa parema seas tuli Mustale vastu teinegi kvalifikatsioonist põhitabelisse pääsenud mängija Soren Hald Taanist. See kohtumine kujunes Musta jaoks kergemaks ja võit tuli numbritega 21:19, 21:12. Poolfinaalis kohtub täna 32. sünnipäeva tähistav Must Hiina Taipei mängija Chen Chi Tingiga, kes alistas veerandfinaalis kuuenda paigutusega rootslase Jacob Nilssoni tulemusega 6:21, 21:17, 21:18.

Norras osalesid Eesti mängijatest veel Karl Kert ja Han-Kristjan Pilve, kes täiskasvanute turniiridel alles läbimurret püüdmas. Mõlemad pidid seekord piirduma kvalifikatsiooniturniiri esimese ringiga.