Sulgpallurid testisid koduse Euroopa karikaetapi eel Tartus vormi


Kristin Kuuba
Kristin KuubaFoto: Eesti Sulgpalliliit

Nädalavahetusel võistles enamus Eesti parimaid sulgpallureid Tartus Ülikooli Spordihoones GP-sarja kolmandal osavõistlusel. Võistlus oli ühtlasi viimaseks jõuprooviks enne neljapäeval Tallinnas TTÜ Spordihoones algavat Euroopa karikaetappi.

Kolmekordseks võitjaks tuli Kristin Kuuba. Kuuba võitis üksikmängus kindlalt kõiki konkurente ja alistas finaalis Kati-Kreet Marrani 21:10, 21:9. Teise võidu noppis ta paarismängus koos Helina Rüüteliga, kui võideti Kati-Kreet Marran ja Mari Ann Karjus 21:7, 18:21, 21:12. Kolmanda võidu pälvis Kuuba koos Mihkel Laanesega segapaarismängus, alistades Laura Kaljuranna ja Kristjan Kaljuranna 21:17, 21:17.

Euroopa karikaetapil on Kuubal suurimad lootused paarismängus, kus Helina Rüüteliga omatakse võistlustel kolmandat asetust ja kaitsta on eelmise aasta finaalikoht.

Meeste üksikmängus võttis Taanis klubiliiga mänge mängiva esireketi Raul Musta puudumisel võidu Heiko Zoober, kes sai finaalis jagu Läti parimast Niks Podosinoviksist 21:13, 21:19. Meeste paarismängu võitsid valitsevad Eesti meistrid Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner.