Eelringis kõik vastased alistanud Priinits alustas teist päeva kindla võiduga poolaka Artiom Gripase üle 15-11. Matš kuueteist parema hulka Jeremy Moutouga Prantsusmaalt kulges tasavägiselt. Pärast 0-3 kaotusseisu jäämist suutis Haapsalu noormees seisu viigistada ja jõuda aja lõppedes välja seisuni 7-7. Otsustava torke tegi eduka rünnakuga siiski meie mees.

Veerandfinaalis jõudmiseks tuli jagu saada koduseinte toel vehklevast MM-i medalimehest Joaquim Videirast. Kordus sama stsenaarium mis Moutouga, seisult 8-8 mindi vehklema otsustava torke peale ja ka seekord soosis fortuuna Priinitsat.

Veerandfinaalis oli juunioride hulgas mitu MK-d võitnud Priinits üle MIchael Kauterist. Kuigi Kauter kuulub kindlalt maailma tippu, oli Sten teda juba eelmisel aastal võitnud ja sai jagu ka nüüd 15-11.

Poolfinaalis tuli kahjuks tunnistada Huges Boisvert-Simardi paremust 12-15. Matš kulges tasavägiselt seisuni 10-10, kuid siis pani vastane kogemused maksma ja meie mehe paar tormakat rünnakut viisidki kaotuseni.