Snuukritäht Ronnie O'Sullivan avaldas kolm eesmärki: võita kaheksa MM-i, joosta koos keenialastega ning hakata Buddha mungaks

 (3)
Ronnie O'Sullivan
Ronnie O'SullivanFoto: AFP, AFP/Scanpix

Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan rääkis lähemalt enda tulevikuplaanidest.

Läbi aegade üks edukamaid snuukrimängijaid Ronnie O'Sullivan teatas, et soovib karjääri jooksul võita kokku kaheksa MM-i tiitlit. Senine rekord kuulub Stephen Hendryle, kes on seitsmekordne maailmameister. O'Sullivani viimane maailmameistritiitel tuli 2013. aastal.

42-aastane O'Sullivan on viimastel hooaegadel hakanud vähem võistlema. "Ma olen faasis, kus ma järgmise aasta-kahe jooksul töötan enda kallal. Pean olema realistlik. Ma ei mängi enam nii palju turniire kui konkurendid."

"Olen alati öelnud, et ärge mind veel maha kandke," sõnas O'Sullivan. "Annan teada, kui oma karjääri lõpetan ning see aeg pole veel käes."

"Kui ma suudan end õigesti teostada, pole kaheksa maailmameistritiitli võitmine küsimus," lisas inglane. "Kui kõik läheb hästi, võin mängida kuni 50. eluaastani."

Pärast karjääri lõppu on O'Sullivanil veel elus paar eesmärki. "Ma tahaksin minna Keeniasse ja koos keenialastega joosta. Mingil hetkel soovin minna Taisse ja elada koos budistlike munkadega."